دسته بندی آخرین اخبار
صفحه اصلی / اخبار / شبیخون پلیس اسلامشهر به 118 شرور

شبیخون پلیس اسلامشهر به 118 شرور

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری 118 نفر از اراذل و اوباش نوظهور و کشف تعداد 118 قبضه سلاح سرد ویک قبضه اسلحه شکاری خبر داد.
با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور با هدف ایجاد محیطی امن و برای پاکسازی پارک ها و تفرجگاه های شهرستان اسلامشهر و جمع آوری حاملان سلاح سرد غیرمجاز و مبارزه با انواع سرقت به مرحله اجرا گذاشته شد.
در 24 ساعت گذشته مأموران پلیس اسلامشهر توانستند موفق به دستگیری 118 نفراز اراذل و اوباش و کشف تعداد 118 تیغه انواع سلاح سرد ، یک عدد اسلحه شکاری شده و 7 نفر خرده فروش، 115 نفر سارق نیز در این طرح دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه متهمان جرائمی از قبیل شرارت، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع مواد مخدر را در پرونده کیفری خود دارند، به خبرنگار رکنا گفت: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند. پلیس با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت های موجود با قاطعیت با قانون شکنان برخورد می کند، تا احساس امنیت در جامعه افزایش یابد و شهروندان هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با سامانه فوریت های پلیسی 110 با ما در میان بگذارند.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
مهاجراستیل پدرصنعت تقطیرایران