دسته بندی آخرین اخبار
صفحه اصلی / اخبار / دراسلامشهرگرانفروشی ممنوع
57907725
57907725

دراسلامشهرگرانفروشی ممنوع

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: پس از آغاز اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت با افزایش گشت های نظارتی در تلاش هستیم تا با هرگونه گرانفروشی در بازار مقابله کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با بیان مطلب فوق اظهار داشت: گشت های مشترکی با حضور نمایندگان اداره صنعت، معدن، تجارت، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و شبکه بهداشت و درمان تشکیل شده که بطور مستمر و روزانه مشغول رصد قیمت ها و وضعیت بازار شهرستان هستند.
وی ادامه داد: از مسئولان اتحادیه های صنفی نیز خواسته شده تا بطور ویژه بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی تحت پوشش نظارت داشته باشند و هرگونه افزایش قیمتی را گزارش دهند.
مرسلپور در ادامه با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور توجه به نیازهای مردم و کوشش در جهت رفع مشکلات آنان و در خدمت مردم بودن از موارد ضروری مورد توجه مسئولان است، افزود: یکی از دغدغه های مهم مردم پس از اجرای طرح مدیریت سوخت احتمال افزایش قیمت سایر کالاها بود که نهایت تلاش ما این است تا با هرگونه گرانی و افزایش قیمتی مقابله و برخورد کنیم.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: در این شهرستان نیز همچون سایر نقاط کشور بعلت کاهش تولید شاهد افزایش قیمت گوجه فرنگی و خیار هستیم و معمولا نیز همه ساله در این فصل با افزایش قیمت این صیفی جات مواجهیم. با برداشت محصولی که در روزهای اخیر در استان خوزستان آغاز شده بی تردید شاهد کاهش این محصولات کشاورزی نیز خواهیم بودیم.
وی همچنین خواستار مشارکت و همراهی مردم جهت برخورد دستگاههای ذیربط با گرانفروشان شد و گفت: شهروندان می توانند هرگونه گرانفروشی را از طریق سامانه گویای ۱۲۴، سامانه پیامکی فرمانداری( ۳۰۰۰۸۹۰۷۸۸۸۸۸۸) و یا تلفن بازرسی و شکایات اتاق اصناف ( ۰۲۱۵۶۱۳۲۵۸۸ ) اطلاع دهند.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
مهاجراستیل پدرصنعت تقطیرایران

دیدگاهتان را بنویسید