دسته بندی آخرین اخبار
6
6

لبنیات وبستنی دومینو

شرکت لبنیات و بستنی دومینو در سال ۱۳۹۰ با پشتوانه غنی از تجربه و تخصص که حاصل بیش از سی سال تلاش مداوم و کارآفرینی بنیانگذاران خود که تا قبل از تاسیس دومینو به عنوان یکی از بنیانگذاران و مالکان مجموعه لبنیات و بستنی میهن فعالیت می کردند، تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از آخرین فناوری های پیشرفته و مدرن ترین تجهیزات تولیدی تلاش می کند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید و به بازار عرضه نماید. در این راه ماشین آلات و تجهیزات تولیدی این شرکت از کشورهای صاحب نام این صنعت مانند آلمان ، سوئد ، دانمارک وارد کشور شده است.

چشم انداز این شرکت که با ماموریت تولید بهترین محصولات و تاکید بر صادرات محور بودن آن شکل گرفته است تبدیل شدن به یکی از سه شرکت بزرگ فعال در بازار لبنیات و بستنی خاورمیانه و شمال آفریقا می باشد. دومینو با در نظر گرفتن شعار ” طعمی نو ” تلاش دارد با بهره گیری از کلیه منابع ، استاندارد جدیدی از طعم و مزه و تنوع محصولات را در صنعت لبنیات و بستنی ایجاد کند. استفاده از بهترین و ممتازترین مواد اولیه و تلفیق آن با قابلیت و خلاقیت کارشناسان این شرکت و توجه ویژه به ذائقه مصرف کنندگان، سبد گسترده و کاملی از انواع بستنی و شیر ایجاد کرده است که رضایت هر مصرف کننده ای را جلب خواهد نمود.
این شرکت با سرمایه گذاری گستره اقدام به پیاده سازی یکی مدرن ترین آزمایشگاه های شیر ، بزرگترین واحد تحقیق و توسعه صنعت لبنیات و بستنی در ایران ، کارگاه تولید فالوده ، خط تولید نان بستنی و واحد تولید شکلات در درون مجموعه دومینو نموده است و در کنار اینها از مجهزترین و بزرگترین مجموعه سردخانه های تخصصی بستنی بهره می گیرد.
از افتخارات دومینو ساخت و بهره برداری از دو دستگاه تولدی بستنی بر اساس تحقیقات و ایده پردازی تیم تحقیق و توسعه و فنی شرکت و تولید بزرگترین تولید گنندگان و صاحبان تکنولوژی صنعت لبنیات و بستنی دنیا می باشد که انحصار استفاده از این تکنولوژی تا سالهای برای شرکت دومینو محفوظ باقی خواهد ماند.

خلاصه ای از فعالیت ها:
• تاسیس : سال ۱۳۹۰ پس از جدایی از شرکت لبنیات و بستنی میهن
• چشم انداز : تبدیل به یکی از سه شرکت برتر صنعت لبنیات و بستنی در خاورمیانه و شاخ آفریقا
• اهداف : تمرکز روز ذائقه مصرف کنندگان
نوآوری و تولید محصولات جدید
ایجاد اشتغال مولد و سرمایه گذاری پایدار
• تعداد محصولات : بیش از ۸۰ مدل محصول در طعم های مختلف که شامل تنوعی بیش از ۲۵۰ محصول است
• شبکه توزیع و فروش :
تاسیس ۱۰ شعبه نمایندگی با مالکیت ۱۰۰ درصدی دومینو در نقاط مختلف کشور
اعطای ۹۸ نمایندگی انحصاری در سراسر کشور
ارایه محصول به بیش از ۳۵۰ نمایندگی فروش در سراسر کشور
همکاری با ۲۰۰ مجموعه پیمانکاری فروش محصولات در استانهای تهران، البرز و سمنان

Ayoub Paydari

دیدگاهتان را بنویسید